Kösedağ

Kösedağ

TR

Kösedağ Hakkında

Geleceğin dünyasına bugünden çözümler üretmek için
Kösedağ…

1978’de Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile üretim faaliyetlerine  başlayan  Kösedağ, ülkemizde sektörünün kurucusu ve öncüsü olmanın haklı gurunu yaşıyor.

Kurulduğu günden bu yana, sürdürülebilir bir büyüme kaydeden Kösedağ, dinamik çalışma modeli, yenilikçi çözümleri, geniş ürün yelpazesi  ve üretim parkuruna entegre ettiği öncü teknolojileri ile sektörünün  trendlerini belirliyor…

1978’Den Günümüze Köklü Bir Deneyim

Bu vizyonun doğal bir sonucu olarak, yeni değerler yaratmak ve yaratılan değerleri yarınlara taşımak için geliştirdiği bir çok   patent ve endüstiyel tasarımı dünya pazarına sunuyor.

Tesislerine eklediği dünyanın en gelişmiş makine teknolojileriyle  her güvenlik ihtiyacına  uygun proje bazlı özel çözümler geliştirmektedir.

Artan güvenlik ihtiyacı gereksinimlerini karşılamak için dünya ile eş zamanlı hareket eden Kösedağ, vazgeçilmez değerlerine bağlı kalarak kullanıcı ve çevre dostu ürünler üretmektedir.

Ham madde kalitesinden  üretim sürecine, projelerin  montaj aşamasından teknik destek ve onarım sürecine kadar her alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak titizlikle çalışmaktadır.

Kösedağ  dünya çapında gerçekleiştirdiği yüksek güvenlik projeleri ile uluslararası platformlarda ülkemizi temsil eden bir Türk firması olmanın haklı gururunu yaşıyor…

Sürekli artan üretim kalitesiyle yüksek güvenlik projeleri, sınırlar,  ulaşım projeleri , sanayi tesisleri, konut projeleri, ticari alanlar, spor tesisleri gibi bir çok farklı platformda stratejik önemi olan projelerde yer almaktadır.

Referanslarımız
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Atasay Kuyumculuk
Hyundai
Vakko