Kösedağ

Kösedağ

TR

KÖSEDAĞ HAKKINDA

Geleceğin dünyasına bugünden çözümler üretmek için
Kösedağ…

1978’de Türkiye'de tel örme ve çit ünvanı ile üretim faaliyetlerine başlayan Kösedağ, ülkemizde sektörünün kurucusu ve öncüsü olmanın haklı gurunu yaşıyor.

Kurulduğu günden bu yana, sürdürülebilir bir büyüme kaydeden Kösedağ, dinamik çalışma modeli, yenilikçi çözümleri, geniş ürün yelpazesi  ve üretim parkuruna entegre ettiği öncü teknolojileri ile sektörünün trendlerini belirliyor…

1978’Den Günümüze Köklü Bir Deneyim

Bu vizyonun doğal bir sonucu olarak, yeni değerler yaratmak ve yaratılan değerleri yarınlara taşımak için geliştirdiği birçok patent ve endüstriyel tasarımı dünya pazarına sunuyor.

Tesislerine eklediği dünyanın en gelişmiş makine teknolojileriyle her güvenlik ihtiyacına uygun proje bazlı özel çözümler geliştirmektedir.

Artan güvenlik ihtiyacı gereksinimlerini karşılamak için dünya ile eş zamanlı hareket eden Kösedağ, vazgeçilmez değerlerine bağlı kalarak kullanıcı ve çevre dostu ürünler üretmektedir.

Ham madde kalitesinden üretim sürecine, projelerin  montaj aşamasından teknik destek ve onarım sürecine kadar her alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak titizlikle çalışmaktadır.

Kösedağ dünya çapında gerçekleştirdiği yüksek güvenlik projeleri ile uluslararası platformlarda ülkemizi temsil eden bir Türk firması olmanın haklı gururunu yaşıyor…

Sürekli artan üretim kalitesiyle yüksek güvenlik projeleri, sınırlar, ulaşım projeleri, sanayi tesisleri, konut projeleri, ticari alanlar, spor tesisleri gibi bir çok farklı platformda stratejik önemi olan projelerde yer almaktadır.

Referanslarımız
Türkiye İş Bankası
Sapphire
QNB Finansbank
Hyundai