Kösedağ

Kösedağ

TR

Ar-Ge Merkezi

Türkiye’nin 643’üncü, çit sektörünün de ilk ve tek Ar-Ge merkeziyiz.

Bir Çit Firmasından Çok Daha Fazlasıyız

Ar-Ge çalışmalarımızda tüm yaşam alanlarını koruma disiplini ile farklı ihtiyaçlara ve müşterilerimizin taleplerine özel teknoloji üreterek sektöre liderlik ediyoruz. Ar-Ge merkezimizde teknolojik gelişmeleri ve yeni güvenlik taleplerini en üst seviyede karşılayan, ülke ekonomileri ve kamu güvenliğine katkı sağlayan çözümler geliştirmek en önemli sorumluluklarımız arasında.

Üretimlerimizle Katma Değer Sağlıyoruz

Uzman teknik kadromuzda mühendislik ekibimizin geliştirdiği bilgi ve teknolojiyi dünyaya ihraç ediyor, her yıl sektöre ve ülke ekonomilerine katma değer sağlıyoruz.

 

Yeni Güvenlik Çözümleri Sunuyoruz

Kendimizi işimizin terzisi olarak tanımlıyoruz.
Geniş ürün yelpazemizde yer alan ürünlerimize ek olarak farklı güvenlik ihtiyaçlarına özel, proje bazlı güvenlik sistemleri geliştirerek entegre çözümler üretiyoruz. Uluslarası sınırlar, askeri alanlar, havalimanları gibi yüksek güvenlik gerektiren birçok alana özel, ileri teknoloji çevre güvenliği sistemleri geliştiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

İhracat Hacmimizi Büyütüyoruz

Katma değer üreten teknolojik ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve yüksek kalitemizle dünyanın birçok ülkesinde yer alıyoruz. İş disiplinimize güvenen dünyanın dört bir yanındaki partnerlerimize yıllar boyu hizmet sağlayarak sektördeki gücümüzü arttırıyoruz.

 

Patentini Alıyoruz

Yalın üretim anlayışı ile dünyada en fazla patent, faydalı model, endüstriyel tasarıma sahip firmalardan biri olarak solar aydınlatmalı alüminyum çit direği patenti ile de dünyada bir ilke imza atmış oluyoruz.

 

Çevreye Duyarlıyız

Dünyanın en modern kaplama tesislerinden birini kurarak boyama sürecindeki tüm ürünlerde çevre dostu yıkama ve Nano kaplama uyguluyoruz.