Kösedağ

Kösedağ

TR

Kalite

Müşterilerin ihtiyaçlarını ve mantıklı beklentilerini tam ve sürekli olarak karşılayabilmek ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde üretmek, minimum maliyet, maksimum kalite ve % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak.

Kösedağ Kalite Politikamız

Uygun maliyet politikamız ile uluslararası rekabet gücümüzü arttıracak ve etkili bir kalite güvence sistemi ile üretimimizi, verimliliğimizi ve kararlılığımızı en yüksek seviyede tutmak. Kösedağ Tel Örme ve Çit San. ve Tic. İth. İhr. A.Ş.’de üretimin uluslararası standartlarda yapılabilmesi için bilim ve teknolojinin öngördüğü sistemlerinden faydalanmak.

Üretim anlayışımızın temeli firmamızdaki, gerçek yaratıcı gücün insan faktörü olduğudur, kaliteyi yaratma, koruma ve de devamlı olarak kaliteyi geliştirme faaliyetlerinin başlangıç noktasının bilgili personel oluşturmakta yatmaktadır. Buna yönelik, personelin kişisel yeteneklerini geliştirmek ve takım olarak etkili birliktelik içinde çalışmak için çalışanların eğitimine önem vermek.

Kösedağ Tel Örme ve Çit San. ve Tic. İth. İhr. A.Ş. eğitim sürecinde, kendini adamayı, kavramayı, yeterliliği, iletişimi, düzeltmeyi ve devamlılığı sağlamak.

Kalitenin müşteri odaklı bir felsefe olduğu, liderlik yarışında gerçek kazananları müşterilerden gelen mesajları en kısa sürede en iyi hizmet anlayışıyla ve ciddiyetle değerlendirip, kendi avantajlarına çevirebilenler olduğu bilincini tüm firma personeline benimsetmek.

Bunun yanında, firmamız bünyesindeki süreçleri oluşturan bölümler, faydalandıkları diğer süreçleri oluşturan bölümlerin birer müşterisidir. Daha açık ifade edecek olursak, her bölüm diğer fonksiyonlarına ek olarak aynı zamanda birer arz kaynağıdır. Bu sebeple firmamız bünyesindeki her birimde ve her kişide birer kalite elemanı, arzcı ve müşteri olma bilincini yerleştirmek.

Tüm personelimizle Kösedağ Tel Örme ve Çit San. ve Tic. İth. İhr. A.Ş.’de ki kalite sistemimiz ISO 9001: 2015 standardının tüm gereklerini yerine getirmek ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmek kuruluşumuzun temel politikasıdır.