Kösedağ

Kösedağ

TR

İnsan Kaynakları

1978 yılından bu güne dek, prensiplerimiz ışığında ikinci kuşak yönetimimiz ve uzman kadromuzla bir dünya markası olarak ilerliyoruz.   

Tüm deneyim ve tecrübelerimizi nesilden nesile aktarmak hedefiyle, paylaşımı ve girişimci ruhu destekliyoruz. Başarıları alkışlama motivasyonumuzla alanında yetkin çalışanları şirketimize kazandırmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Sektörümüzdeki öncü konumumuzu, yetenekli ve sorumluluk sahibi çalışanlarımızla İK uygulamalarında da gerçekleştirme vizyonu ile ilerliyoruz. Saygı, adalet, eşitlik ve insan odaklı çalışmayı öncelikli prensiplerimiz kabul ediyoruz.

İşe Alım

Açık pozisyonlar için gerekli yetkinliklere ve özelliklere sahip olan adaylarla iş görüşmeleri yapıyor, uygun görülen adayların referans kontrolünü takiben, adaylara iş teklifi sunuyoruz.

Eğitim Ve Gelişim

İşe alımı gerçekleşen takım arkadaşlarımızla geçirdiğimiz bir aylık oryantasyon sürecini İK ekibimizle yakından takip ediyoruz. Bu süreçte çalışan arkadaşlarımızın kurum kültürüne uyumuna ayrıca özen gösteriyoruz.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımızın performanslarını yıl içerisinde belirlenen periyotlara göre ve iş hedefleri doğrultusunda değerlendiriyoruz. Her senenin sonunda ise performans notu ile birlikte ücret zammını belirliyoruz.

Nasıl Başvurulur?

Size uygun açık pozisyonlarımızı görebilmek ya da genel başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki başlıkları ziyaret ediniz.

AÇIK POZİYONLAR 

Size uygun açık pozisyonlarımızı görebilmek ya da genel başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki başlıkları ziyaret ediniz.